MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У 2008 році за рішеннями Європейського суду з прав людини з України стягнуто 20,5 млн. грн.

28.01.2009    джерело: human-rights.unian.net
Україна є четвертою країною за кількістю скарг громадян, що надходять до Європейського суду з прав людини. За історію звернень до цього суду українці подали близько 8,5 тис. таких скарг

У 2008 році за рішеннями Європейського суду з прав людини з України на користь позивачів стягнуто 20,5 млн. грн.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив міністр юстиції України Микола Оніщук сьогодні на прес-конференції у Києві.

“Починаючи з 1997 року, відколи Україна ратифікувала Європейську конвенцію з прав людини, Європейський суд ухвалив близько 500 рішень, в яких визнав Україну такою державою, що порушувала права людини”, - зазначив міністр юстиції.

Міністр юстиції також констатував, що Україна є четвертою країною за кількістю скарг громадян, що надходять до Європейського суду з прав людини. За історію звернень до цього суду українці подали близько 8,5 тис. таких скарг.

Водночас, за даними М.Оніщука, перше місце за цим показником посідає Російська Федерація, друге – Туреччина, третє - Румунія.

“На жаль, українська судова система не перебуває у тому стані, щоб задовольнити суспільний інтерес стосовно ефективного і справедливого правосуддя”, - підсумував М.Оніщук.

 

 Поділитися