MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Катюзі по заслузі?

16.02.2009    джерело: www.dobrochyn.org.ua
16 лютого відбулась акція „Катюзі по заслузі?” біля приміщення Апеляційного суду Чернігівської області/ Учасники висловили свою незгоду з рішенням суду, яким 60-річного діда за розбещення 5-річної було засуджено до 3 років позбавлення волі, але... звільнено від покарання з іспитовим строком.

16 лютого о 9:30 відбулась акція „Катюзі по заслузі?” біля приміщення Апеляційного суду Чернігівської області за адресою (вул. П.Полуботка, 2).

Учасники висловили свою незгоду з рішенням Корюківського районного суду (суддя Крапивний). Ним 60-річного діда за розбещення 5-річної було засуджено до 3 років позбавлення волі, але... Звільнено від покарання з іспитовим строком.

Ініціювали та провели акцію громадські організації Чернігівський Центр Прав Людини та Центр „Доброчин”.

Але судове засідання було перенесено на невизначений термін у зв’язку з поданням апеляційної скарги іншою стороною.

Громадські організації будуть контролювати діяльність судової системи по цій справі. І готові відстоювати честь і гідність дитини у всіх судових інстанціях, закінчуючи Європейським судом з прав людини.

Центр „Доброчин”
м. Чернігів
тел. 67-75-75
[email protected]

Чернігівський Центр Прав Людини
м. Чернігів
тел. 67-71-81
[email protected]

 

Суть справи: У квітні 2007 року в смт. Понорниця Коропського району Чернігівської області сталася жахлива подія – наруга над малолітньою дівчинкою, якій на той час не виповнилося і 5-ти років. Звинувачений - 60-річний сусід. Батьки дівчинки звернулися до правників Центру „Доброчин” за допомогою. За цей час відбулося 36 судових засідань. І ось вирок Корюківського районного суду „Визнати винним за ст. 156 Ч.2 КК України i призначити 3 (три) роки позбавлення волi. Застосувати до засудженого ст. 75 КК України i звільнити його від відбування призначеного покарання з випробуванням на iспитовий строк - 3 (три) роки”

Таким „судовим захистом” держава лише спонукає до вчинення неправомірних дій людей, котрі зневірилися у справедливості українського правосуддя. Коли держава не може захистити дитину від злочинних дій чи вистачить терпіння у громади не винести свій справедливий вирок...

 Поділитися