MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

До уваги осіб, чиї виборчі права були порушені під час парламентських виборів 2012 року

11.11.2012   
Харківська правозахисна група оголошує про готовність забезпечити представництво у Європейському суді з прав людини інтересів осіб, чиї виборчі права були порушені під час парламентських виборів, що відбулися 28 жовтня 2012 року.

Харківська правозахисна група оголошує про готовність забезпечити представництво у Європейському суді з прав людини інтересів осіб, чиї виборчі права були порушені під час парламентських виборів, що відбулися 28 жовтня 2012 року.

Звертаємо Вашу увагу, що Європейський суд з прав людини може брати справу до розгляду лише після того, як було вичерпано всі національні засоби юридичного захисту. Тобто у справах про порушення виборчого законодавства Ви маєте спочатку звернутися до адміністративного суду першої інстанції та апеляційного суду.

Отже, якщо Ви звернулися до національних судів з приводу порушень, допущених під час виборів, і отримали рішення не на Вашу користь, Ви можете звернутися до нас з метою визначення перспективи звернення до Європейського суду.

Надсилайте нам копії документів у Вашій справі, а саме:

– адміністративний позов;

– рішення суду першої інстанції;

– апеляційну скаргу;

– рішення суду апеляційної інстанції.

на електронну адресу: [email protected]

або на поштову адресу: 61002, Харків-2, а/с 10397.

 Поділитися