MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Правозахисники: Кремль створює в Криму "інформаційне гетто"

05.03.2015   
Яніна Смелянська
В Freedom Housе зазначили: на півострові особливо страждають кримські татари,

Влада Росії намагається приховати інформацію про порушення прав осіб в окупованому Криму, таким чином створюють там "інформаційне гетто".

Про це йдеться у звіті правозахисної організації Freedom House про порушення прав людини на півострові.

У той же час експерти уточнили, що жителі АРК після окупації відчувають все більш важкі порушення їх прав - громадянських, політичних та прав людини.
Також в організації зазначили, що особливо страждають кримські татари. На півострові порушуються їхні майнові права, місцевих жителів залякують шляхом вибіркового застосування законодавства і за допомогою фізичного насильства.

"За даними звіту, Кремль намагається придушити повідомлення про такі порушення і створює в Криму "інформаційне гетто", чинячи тиск на представників місцевих і зарубіжних засобів інформації", - підкреслює видання.

Нагадаємо, раніше голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що без повернення окупованого Росією Криму в України немає майбутнього.

 Поділитися