MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Савченко підтвердила відмову від голодування

05.03.2015   
Яніна Смелянська
Українська льотчиця Надія Савченко повідомила, що змінює тактику поведінки в російському СІЗО.

Українська льотчиця, народний депутат України Надія Савченко підтвердила про ЧАСТКОВЕ припинення голодування. Про це у своєму Twitter написав її адвокат Марк Фейгін.

Він також оприлюднив лист Савченко, написаний 5 березня. У ньому вона звертається до українців і повідомляє, що буде змінювати свою тактику.
"Так, фізично мені трохи паршиво, але не настільки, щоб померти зараз. Тому деякий час поп’ю бульйон: щоб як жити - то літати, як померти - то здоровою, а як боротися - то щоб були сили. І на вашу вимогу, з вдячністю за вашу підтримку, для вас залишуся живою ", - йдеться в листі.

Нагадаємо, раніше Федеральна служба виконання покарань Росії заявив, що Савченко припинила голодування.

Минулого тиждня член президентської Ради з прав людини Олена Масюк зазначила різке погіршення стану здоров’я Савченко. Правозахисник заявила, що у заарештованої "почалися серйозні проблеми з внутрішніми органами. Надія Савченко може померти в найближчі дні". Російські тюремники у відповідь заявили, що стан Савченко задовільний.

Також, часом раніше президент ПАРЄ закликала Росію звільнити Савченко.

 

 Поділитися