MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Бійка на Олексіївці – шукаємо очевидців

08.04.2015   
медіа група ХПГ
Під час бійки біля кафе «Фаворит» в Харкові працівники Державної служби охорони застосували гумові кийки, якими вони наносили трьом чоловікам удари по різних частинах тіла, у тому числі, по голові. ХПГ просить очевидців надати будь-яку інформацію.

5 квітня 2015 року в м. Харкові, в районі Олексіївка, біля кафе «Фаворит» відбувся конфлікт між працівниками Державної служби охорони (ДСО) та трьома перехожими. Конфлікт переріс у бійку, під час якої співробітники ДСО застосовували гумові кийки, якими вони наносили трьом чоловікам удари по різних частинах тіла, у тому числі, по голові.

У зв’язку з цим Харківська правозахисна група просить усіх очевидців даного інциденту надати будь-яку інформацію щодо його обставин, звернувшись до нашої Приймальні за телефонами: 057 700 62 81, 057 700 62 72, або особисто прийти до нашого офісу за адресою: м. Харків, вул. Іванова, 27, кв. 6.

 Поділитися