MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Документування порушень прав людини пов’язаних із проведенням АТО

26.04.2016   
медіа група ХПГ
Якщо Ваш родич, знайомий, друг, подруга, колега зникли в ході проведення АТО, заповніть, будь ласка форму за посиланням. Нам дуже важливий кожен окремий випадок порушення прав людини.

У зв’язку з численними порушеннями права на життя громадян України в районі проведення антитерористичної операції (частини Луганської та Донецької областей), зокрема, катування та незаконне позбавлення волі в результаті військових дій, Харківська правозахисна група вирішила організувати ведення реєстру безвісті зниклих людей у ході проведення АТО з подальшим ініціюванням розслідування на будь-якому рівні кожного окремого випадка зникнення без вісті людини.

Якщо Ваш родич, знайомий, друг, подруга, колега зникли в ході проведення АТО, заповніть, будь ласка, форму за посиланням. Нам дуже важливий кожен окремий випадок порушення прав людини. Ми, як правозахисна організація, зі свого боку обов’язуємося зберегти конфіденційність будь – яких Ваших персональних даних.

 Поділитися