MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Вийшов 100-й ювілейний Експрес-огляд законопроектів внесених до Верховної Ради України від ХПГ!

23.12.2016   
медіа група ХПГ
Вийшов 100-й ювілейний Експрес-огляд законопроектів внесених до Верховної Ради України від ХПГ!

На днях наші Ігор Усенко та Євген Ромінський підготували черговий 100-й ювілейний Експрес-огляд законопроектів внесених до Верховної Ради України!

"Вітаю себе та всіх наших колег, хто допомогав у цій роботі. Окреме привітання та подяка нашим партнерам з Харківської правозахисної групи і особисто вельмишановному п. Evgen Zaharov! Сподіваємося, що усі ці 2 роки, як виходить даний цикл щотижневих оглядів, наші колеги знаходили там щось цікаве для себе. А якщо хтось ще не знайомий з цим нашим напрямком досліджень - долучайтесь. Ми не зупиняємося і рухаємося далі...", - пише на своїй сторінці у Фейсбуці один із авторів Харківської правозахисної групи Євген Ромінський. 

 

 Поділитися