MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Акція-перформанс на підтримку невинно засуджених (АНОНС)

19.09.2017   
Завтра, 20.09.2017, о 14:30 на Майдані Незалежності у Києві активісти нагадають депутатам про їхню обіцянку запровадити механізм перегляду вироків у кримінальних справах, за якими людей засудили без належної доказової бази.

Юристами Харківської правозахисної групи та Української Гельсінської спілки з прав людини досліджуються справи свавільно засуджених до вищої міри покарання. Однак дослідження та обґрунтовані юридичні висновки – це одна річ, інша ж – це необхідність переглядати справи тих засуджених, винуватість яких викликає розумний сумнів. А ось з цим в Україні величезна проблема! Невинно засуджені продовжують каратися у незаслуженій неволі, оскільки в Україні відсутній механізм перегляду судових рішень у кримінальних справах.

Законопроект 2033а є шляхом до запровадження такого механізму. Однак народні обранці систематично уже протягом майже двох (!!!) років гальмують голосування законопроекту у другому читанні та в цілому.

20 вересня 2017 року о 14:30 год. на Майдані Незалежності у місті Києві зберуться активісти, юристи, родичі свавільно засуджених, небайдужі громадяни, щоб нагадати депутатам про їхню обіцянку запровадити механізм перегляду вироків у кримінальних справах, за якими особи були засуджені без належної доказової бази.

Активісти також проведуть акцію-перформанс «Законопроект 2033а – шлях до Європи».

Прийняття законопроекту 2033а стане запорукою подальшого реформування судової системи, забезпечить права засуджених на доступ до правосуддя та свідчитиме про серйозність намірів держави виправити жахливі судові помилки вартістю у людські життя, чим утверджуватиме віру громадян у справедливе правосуддя.

Спікери:

Віктор Чумак, народний депутат України

Андрій Діденко, координатор проектів ХПГ

Запрошуємо дівчат до участі в перформансі в якості «зірок Євросоюзу».

За додатковою інформацією звертатися до Андрія Діденка:

[email protected]

т. 093 985 25 74

 Поділитися