MENU

Україна подасть в ООН резолюцію про миротворців після узгодження з міжнародними партнерами - Моцик

10.10.2017
медіа група ХПГ

Україна веде роботу з міжнародними партнерами з узгодження основних параметрів миротворчої місії на Донбасі. Про це сказав представник України в робочій групі з політичних питань Мінського процесу, екс-посол України в США Олександр Моцик у понеділок, 9 жовтня, на прес-конференції в Києві.

"Зараз наша дипломатія веде консультації, щоб узгодити основні параметри з нашими найближчими партнерами. Звичайно, потрібно узгоджувати з Францією і Німеччиною, які є учасниками нормандського формату, з США, Канадою та іншими партнерами, щоб ми розуміли, що вони нас підтримують. А далі , коли цей процес буде закінчений, тоді формально буде внесено пропозицію України і проект тексту резолюції ", - сказав він.

Моцик додав, що Росія вже подала свою версію резолюції, але міжнародні партнери України (США, Німеччина, Франція, Великобританія) не підтримали її.

"Основні гравці підтримали нашу позицію, що миротворча місія повинна діяти на всій території і здійснювати контроль над кордоном. Не важливо раніше подати, а важливо отримати підтримку", - зазначив він.

 Поділитися