MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Свято у підзахисного - свято й у адвоката

30.10.2017   
Олег Несінов
Якісний захист дозволяє отримувати кардинально різні вироки, за одне й те саме діяння.

Співпрацюючи з Харьківською правозахисною групою здійснював безкоштовний захист громадянина С. ,якого на цей момент вироком Індустріальнорго районного суду м.Дніпро від 21 січня 2016 року визнано винним у скоєнні декількох епізодів за ч.2 ст. 307 та ч.2.ст. 309 КК України, та присуджене покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

В подальшому ухвалою Апеляційного суду Дніпропетровської області від 24 травня 2016 року вирок скасовано, з призначенням нового розгляду у суді першої інстанції.

01 березня 2017 року, після перебування під вартою з 15 травня 2015 року, запобіжний захід С. змінено на домашній арешт, а згодом і той скасовано.

15 жовтня 2017 року прокуратура відмовилась від підтримання обвинувачення за епізодами нібито збуту наркотиків (ч.2 ст. 307 КК Ураїни), та залишила лише ч.2 ст.309 КК України (незаконне зберігання наркотичних засобів).

30 жовтня 2017 року – вироком Індустріального районного суду м.Дніпро С. звільнено від покарання у зв язку з його повним відбуттям.

Ось таким чином якісний захист дозволяє отримувати кардинально різні вироки, за одне й те саме діяння.

С. дуже задоволений і заявляє що не мріяв про такий результат, а його знайомі не вірять, що таке можливо.

Захисник задоволений відносно, бо мав реальну можливість отримати в провадженні виправдальний вирок, але погодився на такий результат за наполяганням клієнта.

Отак коротко, та просто викладено про кримінальне провадження яке тривало 2,5 роки, в якому призначалося біля 40 судових засідань, та які забрали дуже багато часу та душевних хвилювань і потребували належної адвокатської кваліфікації.

Але результат того вартий !!!

 Поділитися