MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Facebook «почистили» від тролів

21.01.2019   
Ірина Скачко

Брехні в інтернеті стане менше. У соціальних мережах Facebook та Instagram видалено близько півтисячі сторінок та акаунтів, з яких розповсюджувалася неправдива й маніпулятивна інформація.

Більшість із цих сторінок було створено в Росії, проте їх мішенню виявилися країни Східної Європи, зокрема Україна. Про це йдеться в офіційній заяві директора з кібербезпеки компанії Facebook Натаніеля Глейхера. Близько 150 сторінок, груп та акаунтів було присвячено виключно нашій державі. Користувачі, яким вони належали, видавали себе за громадян України і розповсюджували місцеві «новини».

Щоб запобігти втручанню Росії в українські виборчі процеси, Facebook змінить правила щодо розміщення політичної реклами. З лютого її зможуть публікувати лише рекламодавці, фізично розташовані в країні. Подібні заходи будуть запроваджувати в різних регіонах світу напередодні виборів.

 Поділитися