MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Україна видає політемігрантів – вже за нової влади (ПРЕС-АНОНС)

19.06.2019   
ХПГ-інформ
Працівники СБУ незаконно викрали та видворили до Білорусі екс-політв’язня, анархіста Олександра Францкевича. До Всесвітнього дня біженців 20 червня об 11.30 у приміщенні інформаційного агентства «Главком» (вул. Шовковична, 8/20) працівники Харківської правозахисної групи проведуть прес-конференцію, присвячену стану шукачів притулку в Україні та ганебним діям СБУ, яка незаконно видає їх до країни походження, де їх можуть катувати та переслідувати за політичними мотивами.

До Всесвітнього дня біженців 20 червня об 11.30 у приміщенні інформаційного агентства «Главком» (вул. Шовковична, 8/20) працівники Харківської правозахисної групи проведуть прес-конференцію, присвячену стану шукачів притулку в Україні та ганебним діям СБУ, яка незаконно видає їх до країни походження, де їх можуть катувати та переслідувати за політичними мотивами. Останній випадок трапився 18 червня: працівники СБУ, вже за нової влади, незаконно викрали та видворили до Білорусі експолітв'язня, анархіста Олександра Францкевича.

Учасники:

• Борис Захаров,правозахисник;

• Дмитро Мазурок, адвокат;

• Василь Мельничук, адвокат.

Контактна особа: Борис Захаров, 050 301 4408,[email protected]

Олександр Францкевич (фото: "Белгазета")
 Поділитися