MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

13 кроків для нового парламенту на захист прав людини (ПРЕС-АНОНС)

17.07.2019   
19 липня о 10:30 в інформаційному агентстві УНІАН правозахисні організації підіб’ють підсумки кампанії та оприлюднять результати роботи з партіями, які відгукнулися на заклик включити у свій порядок денний найпріоритетніші із завдань для роботи у Верховній Раді України на захист прав людини.

У п’ятницю, 19  липня, о 10:30 в інформаційному агентстві УНІАН (м. Київ, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція за підсумками кампанії «13  кроків для нового парламенту на захист прав людини».

Правозахисні організації підіб’ють підсумки кампанії та оприлюднять результати роботи з партіями, які відгукнулися на заклик включити у cвій порядок денний найпріоритетніші із завдань для роботи у Верховній Раді України на захист прав людини. Крім того, під час прес-конференції буде презентовано аналіз програм політичних партій через призму прав людини.

Спікери:

• Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи;
• Олександра Матвійчук, голова правління Центру громадянських свобод;
• Олександр Павліченко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини;
• Володимир Яворський, експерт з прав людини.

Модераторка – Тетяна Печончик, голова правління Центру прав людини «ZMINA».

* * *

Реєстрація ЗМІ на місці. За додатковою інформацією прохання звертатися до Марини Ліліченко, Центр громадянських свобод: тел. +38097 253 38 75 або на email: [email protected].


Платформа «Правозахисний порядок денний» – неформальна коаліція правозахисних організацій, що займаються вирішенням системних проблем законодавства та практики для захисту фундаментальних прав людини. Учасниками Платформи виступають Українська Гельсінська спілка з прав людини, Харківська правозахисна група, Центр громадянських свобод, Amnesty International в Україні, Центр прав людини ZMINA, Центр досліджень правоохоронної діяльності, Проект «Без кордонів», Євромайдан SOS та інші. Координацію роботи платформи здійснює Центр громадянських свобод.

Контакти для зв’язку: [email protected].

 Поділитися