MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

«Путін домагається визнання окупації та анексії Криму. Важливо цьому завадити»

17.03.2020   
Мінські перемовини: Уповноважений у справах східноєвропейської політики Фракції Зелених, депутат Бундестагу Мануель Сарразін пояснює наслідки виняткової міжнародної ситуації у зв’язку з пандемією коронавірусу в Україні.

Уповноважений у справах східноєвропейської політики Фракції Зелених, депутат Бундестагу Мануель Сарразін пояснює наслідки виняткової міжнародної ситуації у зв’язку з пандемією коронавірусу в Україні:

«Під час всесвітньої пандемії коронавірусу Кремль реалізує ключові пункти своєї політики по відношенню до України. 11 березня на засіданні Тристоронньої контактної групи учасники домовилися про створення нового консультативного органу. Цей орган покликаний сприяти діалогу між конфліктуючими сторонами та вносити пропозиції щодо політичних та законодавчих рішень, а вірогідно й відносно можливих місцевих виборів на Донбасі. Цей орган має складатися з десяти представників, кожен із яких призначається Урядом України, і десяти людей з районів, не контрольованих державою. Після консультацій з Німеччиною, Францією та ОБСЄ група має бути офіційно створена 25 березня. Те, що на перший погляд виглядає як довгоочікувана динаміка у Мінському процесі, насправді є подальшим руйнуванням Мінських угод. Через рівний статус українських представників та представників окупованих територій у політичному сенсі консультативна рада є вкрай сумнівною. Насамперед, вона виконує головну вимогу Росії: впродовж багатьох років Кремль вимагав, аби Україна розпочала прямі перемовини з маріонетковим урядом».

Мануель Сарразін, фракційний уповноважений у справах східноєвропейської політики коментує цей розвиток подій:

«Виняткова міжнародна ситуація у зв’язку з пандемією коронавірусу не має призвести до того, що Росія зможе в односторонньому порядку реалізувати свої стратегічні цілі в Україні. Німеччина має лишатися спроможною діяти і тут. Створення консультативного органу за участі де-факто керманичів у Донецьку та Луганську ніяк не сприяє реалізації раніше досягнутих домовленостей. Всі знають, що ці польові командирі є і завжди будуть маріонетками Кремля.

Нещодавно з’явилися нові повідомлення про катастрофічну ситуацію з правами людини в окупованих регіонах. Новина про те, що польові командири отримають місце за столом переговорів, може сприяти дестабілізації ситуації в Україні. Тут ми очікуємо абсолютної ясності від федерального Уряду Німеччини. Росія є і лишається стороною війни в регіоні Донбасу і також має нести відповідальність. За допомогою так званої консультативної ради Путін домагається визнання окупації та анексії Криму. Важливо цьому завадити».


Неофіційний переклад заяви Мануеля Сарразіна: civilmplus.org

 Поділитися