MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Виконання рішень ЄСПЛ: запрошуємо на тренінг одеських адвокатів!

02.06.2021   
ХПГ-інформ
Запрошуємо адвокатів з Одеси, які співпрацюють із системою надання безоплатної правової допомоги та працівників системи надання безоплатної правової допомоги пройти дводенне навчання щодо процедур виконання рішень ЄСПЛ в Україні.

Запрошуємо адвокатів з Одеси, які співпрацюють із системою надання безоплатної правової допомоги та працівників системи надання безоплатної правової допомоги пройти дводенне навчання щодо процедур виконання рішень Європейського суду з прав людини в Україні.

Де: м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 61, правовий клуб PRAVOKATOR

Коли: 22-23 червня 2021 року.

Тренінгова програма поєднує у собі як теоретичний, так і практичний аспекти. Учасники матимуть можливість не лише попрактикувати складання заяв до Європейського суду з прав людини, а й написання подання до Комітету Міністрів Ради Європи.

Питання тренінгу

1.Процедура розгляду справи у Європейському суді з прав людини.

2.Моніторинг виконання рішень ЄСПЛ: процедура Комітету Міністрів Ради Європи та національні механізми.

3.Визнані ЄСПЛ системні проблеми в українському законодавстві та правозастосовній практиці, які перебувають на контролі Комітету Міністрів Ради Європи.

4.Практика складання заяв до ЄСПЛ: формулювання позицій, обгрунтування порушень, заповнення формуляру.

5.Перегляд судових рішень за виключними обставинами у разі визнання ЄСПЛ порушення Конвенції при вирішенні справи судами України.

6.Подача до Комітету Міністрів Ради Європи рекомендацій щодо заходів, необхідних до застосування для виконання рішень ЄСПЛ певної групи проти України.

7.Практика написання подання до Комітету Міністрів Ради Європи.

Тренери:

  • Геннадій Токарев, адвокат, керівник Центру стратегічного захисту;
  • Ганна Овдієнко, адвокатка; 
  • Влад Должко, юрист;
  • Максим Ревякін, юрист.

Реєстрація на участь проходитиме до 10.06.2021 за посиланням https://forms.gle/6odaWN7p88nciPDR6.

Учасникам, яких буде відібрано для участі, до 14 червня 2021 року на електронну адресу буде направлено відповідний лист-запрошення.

У разі виникнення додаткових запитань, можна звернутись за телефонами: 

+380 48 740 94 44,

+380 98 368 53 34

або на email: [email protected].

Організатори тренінгу – Харківська правозахисна група за підтримки Координаційного центру з надання правової допомоги та правовий клуб PRAVOKATOR.

 

 Поділитися