MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Онлайн-презентація харківського маршруту «Права людини та де їх шукати» – 24 вересня о 19:00

23.09.2021   
Євген Захаров, Ігор Черніченко
Запрошуємо всіх бажаючих на онлайн-презентацію харківського інтерактивного маршруту «Права людини та де їх шукати». До інтерактивного маршруту увійшло 25 локацій, які відображають історію та сьогодення прав людини в Харкові.

Права людини та де їх шукати

Запрошуємо всіх бажаючих на онлайн-презентацію харківського інтерактивного маршруту «Права людини та де їх шукати».

До інтерактивного маршруту увійшло 25 локацій, які відображають історію та сьогодення прав людини в Харкові. Це, зокрема:

1. Місця, з якими було пов’язане життя харків’ян – учасників правозахисного руху, дисидентів.

2. Місця, де жили відомі письменники, поети, інші представники інтелігенції, які стали жертвами порушень прав людини та репресій з боку радянської влади.

3. Місця масових розстрілів і поховань жертв репресій, місця пам’яті.

4. Місця, де проводилися значущі правозахисні акції за часів незалежності України.

Презентація відбудеться в п’ятницю, 24 вересня, о 19:00 на платформі Zoom.

Для участі в заході заповніть, будь ласка, коротку Google-форму: http://surl.li/ahbwh і Ви отримаєте на електронну пошту листа з посиланням на захід у Zoom.

Презентація проводиться в рамках проєкту «В пошуках прав людини», який реалізується ГО «Вектор прав людини» (Україна) у партнерстві з ГО «Світ толерантності» (Грузія) та ГО «Простір вільних ініціатив» (Україна) за підтримки Фундації Будинків прав людини та фінансової підтримки Європейського Союзу.

 Поділитися