MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Менській колонії помилували 44 в'язня для участі у війні. Ще для 42 підготували документи — кримінально-виконавча служба

28.03.2022   
Денис Волоха

Логотип ДКВС

Працівники колонії для колишніх правоохоронців залишаються на робочих місцях.

Ми отримали відповідь від Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Мін’юсту про роботу Менської виправної колонії № 91 на Чернігівщині. Раніше повідомлялося, що працівники установи залишили в’язнів самих через загрозу окупації російськими військами.

У листі від Департаменту повідомляється, що співробітники колонії №91 знаходяться на своїх робочих місцях та виконують службові обов’язки. 44 засуджені — учасники бойових дій були помилувані Указом Президента 28-го лютого для служби в територіальній обороні та інших підрозділах ЗСУ.

Стосовно ще 42 засуджених адміністрація колонії підготувала матеріали та надіслала їх до президентської комісії з питань помилувань.

Як додають у департаменті, рішення про евакуацію колонії не приймалося, а в селі Макошине, де вона розташована, бойові дії не ведуться.

Раніше ми писали, що засуджених Менської колонії, за їх словами, спочатку звільнили для служби в теробороні, де вони тиждень виконували завдання, а потім відвезли назад до установи і деяких почали катувати.

 Поділитися