MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Харків: російські війська обстріляли район ХТЗ – є загиблі і поранені

15.04.2022   
ХПГ-інформ
Людей рятували 29 бригад швидкої допомоги. Серед загиблих – семимісячне немовля.

Фото: Суспільне

Район на південному сході міста обстріляли о четвертій дня.

«”Друга армія світу”, як виявляється, вміє воювати лише з цивільним населенням, – написав у своєму телеграм-каналі голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.   – Окупанти обстріляли один із житлових районів міста Харків. На жаль, 34 людини поранені, з них - 3 дітей. Загинули - 7 людей, серед них - одна дитина семи місяців». 

Згодом директор Департаменту охорони здоров'я ХОВА Максим Хаустов назвав більш точні цифри: 50 постраждалих, з них –  вісім загиблих, 42 поранених, серед них дев'ять дітей. 

Він повідомив, що виклик щодо «великої кількості поранених під час обстрілів району ХТЗ» у Службі екстреної допомоги отримали о 16:16. Людей рятували 29 бригад швидкої допомоги.

Міський голова Харкова Ігор Терехов заявив, що житловий район і поліклініку.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну в Харківській області втратили життя понад 500 мирних мешканців. Серед них 25 дітей.

 Поділитися