MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У міськраді Дергачів показали, що зробили російські війська з громадою (фото)

19.04.2022   
ХПГ-інформ
Частина території Дергачівської громади досі перебуває під окупацією, а до кордону з росією звідси менше ста кілометрів.Тому місто Дергачі та прилеглі старостинські округи росіяни обстрілюють майже щодня. Зруйновано безліч домівок, а також численні об'єкти цивільної інфраструктури. 

Пошкоджений вокзал у Слатиному, фото: Дергачівська міськрада

У телеграм-каналі Дергачівської міської ради опублікували фотографії руйнувань, які зазнала громада від російських окупантів. Частина її території досі перебуває під окупацією. До того ж до кордону з росією звідси менше ста кілометрів. Тому місто Дергачі та прилеглі Безруківський, Слатинський і Прудянський старостинські округи росіяни обстрілюють майже щодня. Зруйновано безліч домівок, а також численні об'єкти цивільної інфраструктури.

Зруйновані магазини, фото: Дергачівська міськрада

Зруйновані магазини, фото: Дергачівська міськрада

Що відбувається у захоплених ворогом Козачолопанському, Проходівському, Русько-Лозівському, Токарівському старостатах і Цупівці Прудянського округу, наразі невідомо. 18 квітня голова Дергачівської громади Вячеслав Задоренко написав у фейсбуку: «З цими територіями немає зв’язку, там немає електроенергії і ми не можемо відправити туди гуманітарну допомогу зі зрозумілих причин. Також, за нашою інформацією, у Цупівці повністю зруйновано місцеву гімназію, серйозно пошкоджено будівлю церкви і приватні будинки у центрі села».

Пошкоджений приватний будинок у Дергачівській громаді, фото: Дергачівська міськрада

Покинута ворожа техніка у Безруках, фото: Дергачівська міськрада

Пошкоджений приватний будинок у Дергачівській громаді, фото: Дергачівська міськрада

Збройні сили України звільнили Дергачі від російських окупантів 9 березня.


Нагадуємо, що Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою.

 Поділитися