MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Росія планує спростити процедуру усиновлення викрадених з України дітейЗ Донецької області до рф вивезли понад сто українських дітей і вже «влаштували» їх у прийомні російські сім’їОкупанти похвалилися, що викрали з Маріуполя понад 1300 українських дітей. А потім видалили інформаціюПонад дві сотні дітей з Харківської області росіяни вивезли до ГеленджикаВ Україну повернули 37 дітей, яких окупанти вивезли з Харківської області Українські діти в Росії: порушення Женевської конвенції і злочин геноцидуВсесвітній день дитини як іспит на дорослістьУ темряві війни: в Україні зростає рівень домашнього насильства ВР підтримала у першому читанні законопроєкт, що дозволяє розлучатися під час вагітності та першого року життя дитини‘Її треба накачати’: правоохоронці провели обшуки у молодиків, які знімали непритомних дівчат на камеру і робили з цього контент для соцмереж

Понад півтисячі українських дітей-сиріт готують до спрощеного набуття російського громадянства під Ростовом — радник мера Маріуполя

31.05.2022   
ХПГ-інформ
540 українських дітей-сиріт утримуються в спортивно-оздоровчому комплексі “Ромашка” в Ростовській області. 267 малюків — вивезли безпосередньо з Маріуполя та Волновахи. Таку інформацію оприлюднив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Фото: Artem Oleshko, Shutterstock

540 українських дітей-сиріт утримуються в спортивно-оздоровчому комплексі “Ромашка” в Ростовській області. 267 малюків — вивезли безпосередньо з Маріуполя та Волновахи. Таку інформацію оприлюднив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. Він навів точну адресу установи: 346845, Ростовськая область, Некліновський район, с. Золота Коса, ул. Ломоносова, 20. 47. GPS-координати “Ромашки”: 142491503, 38.624298896. 

“На зараз дітей готують для спрощеної процедури надання громадянства росії за внесеними нещодавна змінами в російське законодавство. Найогидніше (якщо таке може бути), що цей процес курує безпосередньо уповноважена по справам дітей при президенті росії Марія Львова-Белова. Яка власне і була ініціатором ‘спрощення’ надання громадянства дітям-сиротам України”, — зазначив Андрющенко. 

Нагадаємо, вчора у росії спростили порядок надання російського громадянства українським дітям-сиротам. Відтепер із заявою про прийом до громадянства можуть звернутися опікун дитини, її піклувальник, а також керівник організації для дітей-сиріт, керівник освітньої організації або організації, що надає соціальні послуги, якщо та розташована на території так званих “ДНР”, “ЛНР”, а також Запорізької або Херсонської областей України. 

За інформацією Омбудсмана Людмили Денісової, станом на 12 травня з Донецької та Луганської областей в рф було вивезено понад 2 тисячі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відповідно до ст. 283 Сімейного кодексу України, усиновлення іноземними громадянами дітей-громадян України має відбуватися за згодою центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері усиновлення та захисту прав дітей. В Україні таким органом є Національна соціальна сервісна служба України. Усиновлення іноземцями без погодження з офіційними органами України є незаконним.

 Поділитися