MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

У Борівській громаді на Харківщині пошкоджено та розграбовано більшість шкілНа Харківщині російські окупанти розстріляли волонтерів – розвідкаУ міськраді Дергачів показали, що зробили російські війська з громадою (фото)В окупованому Ізюмі почалася примусова мобілізаціяХарків: російські війська обстріляли район ХТЗ – є загиблі і пораненіВ Ізюмі знайшли масове похованняКатівня на заводі, морг на фермі і дорога життя через дамбу – як живуть люди на тимчасово окупованій частині ХарківщиниУ селі Безруки під Харковом окупанти спалили 16 хатНа заводі у Вовчанську росіяни ‘катували струмом навіть батюшку’, — заступник директора заводуЖити в окупації 4 місяці, піднімати український прапор на площі. Дві історії з ВовчанськаКатівня на Вовчанському агрегатному заводі: оголошено підозру росіянинуВовчанський агрегатний завод: російська катівня за чеченськими лекаламиВійськовий заявив про незаконне тримання в психлікарні, — ОмбудсманТиждень у неволі: у Куп’янську окупанти утримували в неволі п’ятьох підлітків‘Тримали людей в боксах’ — після деокупації на Харківщині знайшли вже 10 катівень ‘Доки я не почав кричати ‘Слава Росії’, вони не переставали знущатися’. В’язні катівні у Куп’янську розповідають про тортури росіянЧетверо медиків загинули під час евакуації пацієнтів психіатричної лікарні у Харківській області У Липцях на Харківщині знайшли катівнюКатівня в Пісках-Радьківських: поліція знайшла чергове місце злочину російської арміїОбстріл евакуаційної колони в Куп’янському районі: серед убитих — 13 дітей і вагітна жінка 

В окупований Ізюм передали ліки для онкохворих – незважаючи на обстріли з боку росіян

08.07.2022   
ХПГ-інформ
​​​​​​​Волонтери передали в Ізюм ліки для онкохворих, інсулінозалежних, а також інші медикаменти, йдеться в повідомленні на сайті Ізюмської громади. 

Ізюм, фото: фейсбук-сторінка видання "Обрії Ізюмщини"

Волонтери передали в Ізюм ліки для онкохворих, інсулінозалежних та інші медикаменти, йдеться в повідомленні на сайті Ізюмської громади. 

«Під час передачі гуманітарного вантажу, до якого також долучилися представники місцевої влади, не обійшлося без провокацій з боку ворога. З метою перешкодити даному процесу, російські окупанти здійснили артилерійський обстріл поблизу місця передачі, але на щастя ніхто не постраждав», – розповідають в Ізюмській міськраді.

Руйнування в Ізюмському районі, 13 травня, фото: Генштаб ВСУ

Ізюм перебуває під російською окупацією від початку квітня. За даними міської влади, у місті залищаються близько 15 тис. цивільних жителів   – здебільшого жінки, діти та люди похилого віку.

Центр Ізюма, 17 квітня 2022 року, фото: Обрії Ізюмщини

Про ситуацію в місті розповідає у Facebook місцеве видання «Обрії Ізюмщини»: «В місті лише частково є електроенергія і вода, практично усе місто без газопостачання, жителі продовжують готувати їжу на багатті і набирати воду у колодязях і Кириченковій криниці…. Належного медичного обслуговування і ліків теж немає, люди ходять на роботу за пайок… Тепломережа проводить ремонт пошкоджених мереж і готує котельні до опалювального сезону,говориться у пропагандистській листівці. Але самопроголошена влада не відповідає мешканцям на питання , як котельні будуть працювати без газопостачання і без зруйнованої російською армією центральної котельної»

 Поділитися