MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

В окупований Ізюм передали ліки для онкохворих – незважаючи на обстріли з боку росіян

08.07.2022   
ХПГ-інформ
​​​​​​​Волонтери передали в Ізюм ліки для онкохворих, інсулінозалежних, а також інші медикаменти, йдеться в повідомленні на сайті Ізюмської громади. 

Ізюм, фото: фейсбук-сторінка видання "Обрії Ізюмщини"

Волонтери передали в Ізюм ліки для онкохворих, інсулінозалежних та інші медикаменти, йдеться в повідомленні на сайті Ізюмської громади. 

«Під час передачі гуманітарного вантажу, до якого також долучилися представники місцевої влади, не обійшлося без провокацій з боку ворога. З метою перешкодити даному процесу, російські окупанти здійснили артилерійський обстріл поблизу місця передачі, але на щастя ніхто не постраждав», – розповідають в Ізюмській міськраді.

Руйнування в Ізюмському районі, 13 травня, фото: Генштаб ВСУ

Ізюм перебуває під російською окупацією від початку квітня. За даними міської влади, у місті залищаються близько 15 тис. цивільних жителів   – здебільшого жінки, діти та люди похилого віку.

Центр Ізюма, 17 квітня 2022 року, фото: Обрії Ізюмщини

Про ситуацію в місті розповідає у Facebook місцеве видання «Обрії Ізюмщини»: «В місті лише частково є електроенергія і вода, практично усе місто без газопостачання, жителі продовжують готувати їжу на багатті і набирати воду у колодязях і Кириченковій криниці…. Належного медичного обслуговування і ліків теж немає, люди ходять на роботу за пайок… Тепломережа проводить ремонт пошкоджених мереж і готує котельні до опалювального сезону,говориться у пропагандистській листівці. Але самопроголошена влада не відповідає мешканцям на питання , як котельні будуть працювати без газопостачання і без зруйнованої російською армією центральної котельної»

 Поділитися