MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 жовтня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 жовтня 2022 року

15.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки обстрілу села Гур’їв Козачок Золочівської громади, 15 жовтня © Віктор Коваленко

Наслідки обстрілу села Гур’їв Козачок Золочівської громади, 15 жовтня © Віктор Коваленко

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 15 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


О другій половині дня ЗС РФ обстріляли село Гур‘їв Козачок Золочівської громади Богодухівського району Харківської області. Внаслідок обстрілу  пошкоджено два будинки, господарські споруди, електролінії та газові мережі. Поранених чи загиблих внаслідок російського обстрілу немає (https://suspilne.media/295892-rosijski-okupanti-obstrilali-zolocivsku-gromadu-na-harkivsini-vden-15-zovtna/).

Протягом доби ЗС РФ обстрілювали Чугуївський, Харківський, Ізюмський райони Харківської області. Інформації щодо жертв та постраждалих немає (https://t.me/synegubov/4539). 

Також цього дня окупанти обстрілювали Куп'янський район  Харківської області. Внаслідок обстрілів району з пораненням госпіталізовано 3 людей: 2 чоловіків 36 та 48 років та 69-річну жінку (https://t.me/synegubov/4539).

Станом на 15 жовтня 2022 року з початку деокупаційних заходів у Харківській області слідчими підрозділами Національної поліції України було зареєстровано 1537 воєнний злочин, з яких найбільше за ст. 438 КК України — 1364, за ст. 111-1 КК України — 149 та інші (https://t.me/police_kh_region/12874).

Загалом за добу рятувальники здійснили 19 оперативних виїздів, з яких: 11 — на ліквідацію пожеж, 1 з яких спричинений ворожими обстрілами (Чугуївський район, Вовчанська територіальна громада, с. Зибине); 2 — для проведення аварійно-рятувальних робіт; 6 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам.

За добу піротехніки ДСНС вилучено та знешкоджено 555 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2753).

Резюме за день(за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше 3 людей

Пошкоджено щонайменше 4  цивільних будівлі.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися