MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 жовтня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 жовтня 2022 року

16.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Вовчанськ, 18 вересня. © Національна поліція

Вовчанськ, 18 вересня. © Національна поліція

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 16 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, у Чугуївському районі Харківської області трапилося дві пожежі, спричинені ворожими обстрілами. Рятувальники повідомили, що внаслідок обстрілів горів об'єкт агропромислового комплексу та гараж (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2754).

Поліція Харківської області повідомляє, що тривають роботи по обстеженню та розмінуванню населених пунктів. Станом на 9 ранку 16 жовтня працівниками вибухотехнічної служби Національної поліції України з початком деокупаційних заходів обстежено територію загальною площею близько 1458,45 гектара. Вилучено 23 285 вибухонебезпечних предметів, знищено — 2054 (https://t.me/s/police_kh_region/12877).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

За даними голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, протягом доби ворог обстрілював з мінометів та реактивної та ствольної артилерії населені пункти Харківщини, вздовж лінії зіткнення та кордону з рф. Зокрема, під удари потрапили: місто Вовчанськ Чугуївського району та села Вовчанської громади, селище міського типу Дворічне Куп'янського району, селище міського типу Козача Лопань Харківського району та інші. Внаслідок обстрілу сталися пожежі в нежитлових будівлях (https://t.me/synegubov/4541).

За даними обласного Центру екстреної медичної допомоги, минулої доби в Харківському районі внаслідок обстрілу Лук’янців, на жаль, загинула 45-річна жінка. У селищі міського типу Солоницівка 47-річна жінка госпіталізована з пораненнями. В Куп'янському районі госпіталізований 69-річний чоловік. В Ізюмському районі до лікарів з раніше отриманими пораненнями звернулося 2 людей — 54-річний чоловік та його 16-річний син (https://t.me/synegubov/4541).

Поранено щонайменше 4 людей.

Загинула щонайменше одна цивільна людина.

За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, за добу здійснено 34 оперативні виїзди, з яких: 14 — на ліквідацію пожеж, з яких 2 пов’язані з веденням бойових дій; 4 — на аварійно-рятувальні роботи; 15 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам, 1 — інший виїзд (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2754).

Рятувальники Харківської області повідомили, що піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 630 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2754).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися