MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 16 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 15 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 жовтня 2022 року.Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 жовтня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 жовтня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 17 жовтня 2022 року

17.10.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

У селі Черкаські Тишки виявлені тіла трьох загиблих, 17 жовтня © Харківська обласна прокуратура

У селі Черкаські Тишки виявлені тіла трьох загиблих, 17 жовтня © Харківська обласна прокуратура

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 17 жовтня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Протягом доби російські військові з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії обстрілювали розташовані поруч з лінією зіткнення та кордоном з рф населені пункти Куп'янського, Харківського та Чугуївського районів. Зокрема, ворожі війська обстріляли Вовчанськ та Старицю Чугуївського району, Козачу Лопань та Стрілечу Харківського району. Також були обстріляні населені пункти Куп’янського району: Дворічне, Хатнє, Берестове, Гряниківка, Дворічна, Котлярівка, Серебрянка та Стельмахівка. Внаслідок обстрілів у нежитлових спорудах виникли пожежі (https://t.me/synegubov/4549, https://kharkov.comments.ua/news/war/2022/13357-obstrely-harkovschiny-17-oktyabrya-est-pogibshaya-i-ranenye.html, https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid027bbXzFqx94r3beLvCkorhRrHEvhVuqTseQNzVCqvrcZ6G8sHdp1KLE1xhHEekigHl).

Цього дня в с. Черкаські Тишки Харківського району були виявлені тіла трьох загиблих, які стали жертвами злочинних дій російських військових. Встановлено, що 84-річний чоловік та його 81-річна дружина загинули 19 березня внаслідок обстрілу. Їх поховали сусіди на території домоволодіння. Крім того, правоохоронці виявили залишки трупа без голови на проїжджій частині села. Наразі встановлюються дані особи та обставини смерті (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6390).

За даними обласного Центру екстреної медичної допомоги, протягом доби в Куп'янському районі з пораненнями госпіталізовано чоловіка 64-х років. Також вчора в Куп'янському та Чугуївському районах до медиків звернулися 2 чоловіків 74-х та 67-ми років, які отримали поранення раніше (https://t.me/synegubov/4549).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення) 

Поранено щонайменше 1 цивільну особу.

Виявлено 3 тіла із слідами насильницької смерті.

Протягом доби підрозділами ДСНС здійснено 31 оперативний виїзд, з яких: 8 — на ліквідацію пожеж, з яких 1 пов’язана з веденням бойових дій; 4 — на аварійно-рятувальні роботи; 14 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 5 — інший виїзд (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2763).

Піротехнічні підрозділи ДСНС за добу знешкодили 1428 вибухонебезпечних предметів. (https://t.me/synegubov/4549, https://t.me/DSNS_Kharkiv/2763).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися