MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Засновники ініціативи ‘Трибунал для Путіна’ обговорили з Генпрокурором співпрацю щодо фіксації воєнних злочинівУ комісії ООН розповіли про попередні результати роботи: російські збройні сили відповідальні ‘за переважну більшість виявлених порушень’Європарламент проголосував за створення спеціального трибуналу щодо розслідування злочину агресії‘Нам навіть не дали попрощатися’: 12-річний Олександр розповів свою історію війниСБУ встановила особу ватажка кадирівців, який керував ‘каральними рейдами’ на ЛуганщиніУ Мелітополі окупаційна влада залишила літніх людей без жодної допомоги, заборонивши останній благодійний фондРосійська ракета вбила 46 людей — остання інформація про терористичну атаку РФ у Дніпрі (оновлено)У світі все гучніше говорять про те, що агресії Росії проти України немає жодних виправданьРосійські спецслужби збирають персональні дані військовополонених та їхніх ріднихВід початку 2023 року Росія могла вивезти 2000 дітей з України, — посол США при ОБСЄ Майкл Карпентер

У Росії планують створити 24 виправні колонії на тимчасово окупованих територіях України

25.01.2023   
Марина Гарєєва
Федеральна служба виконання покарань Росії має створити 12 колоній на Донеччині та 7 колоній на Луганщині. РФ також планує відкрити 3 виправні установи на ТОТ Херсонської області та 2 виправні установи й одну “колонію-поселення” в Запорізькій області.

Ілюстративне зображення

Ілюстративне зображення / Shuttestock

Росіяни планують створити 24 виправні колонії на тимчасово окупованих територіях України. Федеральній службі виконання покарань Росії доручили створити дванадцять колоній у Донецькій області та сім колоній у Луганській області.

Про це йдеться в розпорядженні російського уряду від 23 січня 2023 року.

Окупаційна влада планує відкрити три виправні установи на тимчасово окупованих територіях Херсонської області та дві виправні установи й одну “колонію-поселення” в Запорізькій області.

Уряд РФ також хоче створити три виправні центри у Луганській області й три лікувальні виправні установи у Херсонській, Луганській та Донецькій областях.

Згідно з розпорядженням, упродовж трьох місяців ФСВП “має затвердити статути та забезпечити державну реєстрацію установ”.


У жовтні 2022 року окупаційна влада відкрила новий слідчий ізолятор на території виправної колонії суворого режиму № 1 у місті Сімферополі.

Новостворений слідчий ізолятор мав місткість у понад 300 осіб. Варто зауважити, що Сімферопольське СІЗО № 1, яке тривалий час залишалося єдиним слідчим ізолятором на території тимчасово окупованого півострова й було розраховане на утримання 747 осіб, останнім часом було переповнене. Подекуди кількість людей, яких утримували у СІЗО № 1, перевищувала припустиму кількість майже вдвічі.

Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко пов’язував відкриття додаткового СІЗО з тим, що представники РФ переміщували до Криму значну кількість громадян України, незаконно затриманих на тимчасово підконтрольних Росії територіях. Постійні арешти у тимчасово окупованому Криму також позначилися на тому, що самопроголошена влада вбачала “гостру потребу” у створенні нових СІЗО, зауважував Тільненко.

Матеріал підготовлено за підтримки DIGNITY — Данського інституту проти катувань, у межах проєкту “Здійснення правосуддя за міжнародні злочини в Україні”
 Поділитися