MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Група ‘Першого Грудня’ — проти відставки Залужного

08.02.2024    доступно: in English
Євген Захаров, Олександра Матвійчук та інші громадські діячі вважають, що звільнення головнокомандувача роз’єднує суспільство.

Depositphotos [генерал валерій залужний зсу головнокомандувач]

Depositphotos

Відкритий лист

Шановний пане Президенте!

Моральний обов’язок змушує намагатися зупинити Вас від помилки, яка може мати катастрофічні наслідки, — звільнення Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та його команди.

Ми бачимо та усвідомлюємо великий комплекс проблем у Збройних силах, необхідність їх реформування. Але такі питання не вирішуються виключно кадровими змінами, тим більше в момент, коли ворог наступає, а відтермінування допомоги США стає критичним для успішного захисту багатьма видами озброєння.

Головком Валерій Залужний підтримується і армією, і суспільством. Його відставка боляче вдарить по психологічному стану і Сил оборони, і суспільства, і по єдності українців. Коли ми всі маємо розділитися на тих, хто захищає країну на фронті, і тих, хто їм допомагає, відставка Головкома не буде сприяти консолідації суспільства, а навпаки, буде його роз’єднувати.

Ми просимо Вас утриматися від цього згубного, на наше переконання, кроку.

Члени Ініціативної групи “Першого грудня”:

Ольга Айвазовська

Олександра Гнатюк

Володимир Єрмоленко

Євген Захаров

Йосиф Зісельс

Мирослав Маринович

Олександра Матвійчук

Ігор Юхновський

Ярослав Яцків

 Поділитися