MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

НАСТУП УРЯДУ УКРАЇНИ НА СТБ

29.12.1999   
Наш інформ.
Міжнародний комітет захисту журналістів звернувся з листом до Президента України Л. Кучми та оприлюднив це звернення у ЗМІ. У ньому, зокрема, зазначено:

«Міжнародний комітет захисту журналістів глибоко стурбований тривалим офіційним переслідуванням СТБ, незалежної телекомпанії, яка охоплює 80 відсотків телеглядачів України.

У зв’язку із заморожуванням банківських рахунків, СТБ змушена була припинити виробництво нової програми про український парламент.

Наступ Вашого уряду на СТБ є складовою тривожної тенденції залякування з боку держави, спрямованого проти опозиції і незалежних мас-медіа в Україні.

Комітет захисту журналістів енергійно протестує проти кампанії Вашого уряду щодо СТБ, що може спричинити до закриття телеканалу менш ніж за місяць до президентських виборів. Ми закликаємо Вас скористатися всіма Вашими повноваженнями, аби припинити політично вмотивовані зловживання законами та нормативними актами про засоби масової інформації з боку державних службовців. Ми закликаємо Вас гарантувати міжнародне визнане право СТБ і всіх журналістів в Україні працювати без втручання держави». Лист підписала Анн К. Купер, виконавчий директор Комітету захисту журналістів.

 Поділитися