MENU

Захист оскаржив арешт Оюба Тітієва

15.01.2018
ХПГ-інформ

Як повідомив адвокат Петро Заїкін, захист глави чеченського представництва правозахисного центру «Меморіал» Оюба Тітієва оскаржив його арешт. Інформація про це 12 січня з’явилася на сайті російської редакції «Радио Свобода».

Напередодні Шалінський міський суд Чечні арештував О. Тітієва на два місяці за звинуваченням у зберіганні наркотиків. Сам Тітієв провину заперечує. Він заявив у суді, що наркотики йому підкинув співробітник поліції. Правозахисник написав заяву до регіонального Слідчого комітету, вимагаючи порушити справу проти поліціянта.

Провідні міжнародні правозахисні організації закликали російську владу звільнити Тітієва. «Меморіал» вважає справу проти Тітієва сфабрикованою.

Як передав сайт «Радио Свобода» 14 січня, родина Оюба Тітієва залишила Чечню. Про це повідомив адвокат П. Заїкін. Він зазначив, що родичі зробили це через погрози. Адвокат припускає, що погрозами силовики намагаються отримати від правозахисника зізнань. Заїкін не уточнив, залишили родичі Тітієва країну чи залишаються в Росії.

Раніше вони, а також сам Тітієв, повідомляли, що правоохоронні органи загрожували ним порушенням справи за статтею про тероризм або зберігання наркотиків.

Оюб Тітієв

 Поділитися