пошук  
версія для друку
13.05.2006
джерело: www.radiosvoboda.ua

Акція в Києві присвячена річниці розстрілу мирної демонстрації в Андижані.

   

Сьогодні у Києві біля узбецького посольства українські та міжнародні правозахисні організації, представники узбецької діаспори проводять мітингАкція присвячена річниці розстрілу мирної демонстрації в Андижані.

З мітингу повідомляє Дмитро Гройсман.

«Правозахисна організація “Міжнародна амністія” засудила український уряд, який видав у лютому до Узбекистану 11 шукачів притулку. Представник “Міжнародної амністії” в Україні Антоніна Барановська заявила: “Міжнародна амністія” вимагає негайного розслідування подій в Андижані з допуском міжнародних організацій. Ми закликаємо Україну виконувати свої міжнародні зобов’язання щодо шукачів притулку і біженців, а також провести розслідування випадку, який стався в Україні в лютому цього року».

В Україні просить притулок узбек Алішер, прізвища свого він просив не називати. Він був свідком подій минулого року в Андижані.Київ,

12 травня 2006 року  .Дмитро Ґройсман: - Алішер, Ви були очевидцем розстрілу мирної демонстрації в Андижані. Для Вас особисто цей день 13 травня 2005 року, що значив у Вашому житті?

Алішер: - В цей день в моєму житті сталася звичайно велика зміна, я став очевидцем цієї трагічної події, де були масові розстріли. Після цього я змушений був покинути свою країну, бо не можна вже було залишатися там. Тому що було зроблено все, щоб цю правду, як кажуть, не випустити на зовні.

- Алішер, а звідки Ви сьогодні отримуєте інформацію про те, що відбувається в Узбекистані? Чи є у вас контакти з сім’єю?

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори