пошук  
версія для друку
29.05.2006
джерело: www.pravda.com.ua

Журналісти бунтують проти тотального контролю в Інтернеті

   

Журналісти критикують введення державного контролю Інтернет-ЗМІ, ініційованого Службою безпеки України.

Зокрема, заступник редактора інтернет-видання "Обком“ Сергій Сухобок назвав це рецидивом ментальності радянських часів, повідомляє "Німецька хвиля".

Він нагадав про роль Інтернету в поваленні режиму колишнього президента Кучми та сказав, що СБУ і так має технічні засоби для відстеження всього, що публікується в Інтернеті.

Натомість, директор Інституту медіа-права Тарас Шевченко не вважає, що ініціатива СБУ набуде подальшої підтримки, "оскільки шкода від наклепів в Інтернеті не більша, ніж від друкованих наклепницьких листівок".

Експерт зауважив, що факти судових позовів до впливових українських ЗМІ свідчать про їхню підконтрольність закону та суспільству. А випадки неправдивих публікацій маловідомими Інтернет-виданнями нездатні суттєво вплинути ані на політику, ані на суспільство.

Раніше начальник департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації СБУ Костянтин Бойко заявляв про необхідність державного контролю інтернет-ЗМІ.  (http://khpg.org/index.php?id=1148774621)

Бойко виступив за проведення "колосальної роботи“ із тим, аби розробити критерії, за яких "державні органи будуть визначати що можна публікувати в Інтернеті, а що ні“.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль