пошук  
версія для друку
12.09.2006
джерело: www.imi.org.ua

Журналісти вимагають, щоб Янукович вибачився за Калашнікова

   

Телеканал СТБ заявляє, що конфлікт між депутатом Олегом Калашніковим та знімальною групою "Вікна-новини" буде вичерпано лише тоді, коли справу вирішать у правовому полі.
Про це йдеться у заяві СТБ, поширеній у вівторок.
"Крапку в інциденті можуть поставити винятково правоохоронні органи, що розслідують справу про перешкоджання виконанню журналістами своїх професійних обов’язків", - йдеться у ній.
Журналісти заявляють, що, "враховуючи статус особи, яка напала на журналіста", вони можуть лише "вітати створення слідчої комісії з цього питання у Верховній Раді".
Вони також вимагають особистих вибачень від лідера Партії регіонів Віктора Януковича за дії Калашнікова під час особистої зустрічі з журналістами.
"У той же час, позиція каналу стосовно Калашнікова не змінилася – ця людина повинна бути притягнена до відповідальності та відбути передбачене законом покарання за вчинені ним дії", - йдеться у заяві.
Як відомо, під час очної ставки з журналісткою СТБ Маргаритою Ситник Калашніков заявив, що не брав участі в інциденті зі знімальною групою СТБ.
За його словами, його обурило те, що оператор каналу знімав "спідню білизну дівчат, які танцювали на сцені під гімн Партії регіонів".

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори