пошук  
версія для друку
14.03.2007 | Юрій Чумак

«Харківська міська влада винайшла збочений велосипед»

   

«Гадаю, що найближчим часом у Харкові буде створено «Комунальне підприємство з розвезення рахунків», «Комунальне підприємство з подання позовів до суду», «Комунальне підприємство «Міська міліція», «Комунальне підприємство з мінування міськради» та «Комунальне підприємство «Аудит», – заявив 13 березня журналістам голова Харківської міської громадської організації «Міська варта» Владислав Протас. Він також повідомив, що організація «Міська варта» підбила підсумки діяльності міського голови Михайла Добкіна й прийшла висновку, що М.Добкин «привів команду шахраїв у сферу ЖКГ, зламав стару систему житлово-комунального господарства, але не започаткував нічого нового, грубо обдурив виборців, проігнорувавши свої передвиборні обіцянки, створив неефективну і корумповану надбудову «Жилкомсервіс» для відмивання коштів населення». Тому, на думку Протаса, у пам’яті харків’ян Добкін залишиться як «мер-ошуканець».

Також Владислав Протас зазначив, що для поліпшення стану «Жилкомсервіса» міською радою виділили 40 мільйонів гривень. За ці гроші, впевнений лідер «ДоZора», можна було купити 59 нових тролейбусів не заганяючи місто в борги з переплатою величезних відсотків. Натомість, кошти буде витрачено на утримання чиновницького апарату філій «Жилкомсервіса», які створюються з урахуванням ліквідованих ЖЕКів: «ЖЕКи повертаються, тільки під новим брендом, що стоїть харків’янам великих грошей».

«У пошуках нового велосипеду харківська міська влада винайшла якийсь «збочений велосипед», – заявив В. Протас. – «На ті ж колеса й педалі встановили кузов з «Мерседесу», але крутити ці педалі доведеться жителям міста».

Стратегічних помилок невмілого господарника Добкіна, на думку Владислава Протаса, досить, щоб у харків’ян з’явилися підстави вимагати відставки такого мера. Громадський рух «Міська варта» знову починає формування ініціативних груп щодо референдуму з відставці міського голови, оскільки проведення попередніх зборів супроводжувалося провокаціями із боку міської влади. За словами Протаса, нові збори пройдуть із залученням як харківських ЗМІ, так і київських спостерігачів, аби в міської влади не виникло більше приводів знову відмовити в реєстрації ініціативних груп.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль