пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
15.03.2007
Свобода мирних зібрань
джерело: www.pravda.com.ua

Тепер Луценку заборонили не лише рекламу, а й сцени

   

Дзержинський суд заборонив кому б то не було встановлювати сцену на площі Свободи. Про це повідомив кореспондент "МедіаПорту " з судової зали.

За рішенням судді Олександра Шестака, ставити сцену не можна саме для акції лідера руху "Народна самооборона" Юрія Луценка. Позов у суд подала міська влада з вимогою заборонити п’ятничну акцію Юрія Луценка.

Раніше суд заборонив рекламувати акцію, а відповідачеві не дозволив ставити сцену на площі Свободи.

Суперечки ставити сцену чи ні продовжуються вже добу. У них, зокрема, беруть участь народний депутат Микола Катеринчук і секретар міськради Геннадій Кернес.

Вантажівки, що приїхали на площу ще в середу ввечері, частково розвантажені, й елементи сцени лежать на землі. Секретар міськради стверджує, що встановлювати сцену на площі до рішення суду не можна.

Катеринчук у відповідь заявив, що ця сцена – для зустрічі народних депутатів з харків’янами, а не для акції "Народної самооборони" Юрія Луценка.

Народний депутат чекає на документи, які підтверджують заявку народних депутатів на проведення зустрічі з харків’янами на площі, а також те, що він орендував автомобілі разом з устаткуванням. Ще вчора ввечері за машини на цьому ж місці відповідав Сергій Луценко.

Автор фото: Юрій Чумак


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль