пошук  
версія для друку
20.08.2010

Міжнародні журналістські організації стурбовані зникненням Василя Климентьєва

   

Комітет із захисту журналістів (The Committee to Protect Journalists ) стурбований зникненням головного редактора харківської газети «Новий стиль» Василя Климентьєва. Про це йдеться у заяві Комітету, яка була  опублікована учора, 18 серпня, на сайті організації.

«Ми глибоко занепокоєні перебуванням Василя Климентьєва і призиваємо владу Харкова  провести ретельне та повне розслідування його зникнення. Зважаючи на те, що газета Климентьєва славилася своєю критикою чиновників, ми наполягаємо, щоб слідчі розцінювали його журналістську діяльність як основний мотив», - говорить Ніна Огнянова, програмний координатор Комітету із захисту журналістів в Європі та Центральній Азії.

Як повідомляла ТК, 12 серпня стало відомо про зникнення засновника і головного редактора газети «Новий стиль», яка спеціалізується на правовій тематиці. До Центру зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Харківській області, із заявою про те, що пан Климентьєв напередодні пішов з дому та не повернувся, звернулись його близькі родичі.

Нагадаємо, мобільний телефон засновника та редактора газети «Новий стиль» Василя Климентьєва виявили 17 серпня о 18.00 у човні, який плавав на Печенізькому водосховищі.

Газета «Новий стиль» висвітлює теми корупції в силових органах, у друк виходить нерегулярно. Василь Климентєв цілеспрямовано шукає та публікує компромат на окремих керівників міліції, прокуратури та податкової адміністрації. За словами засновника інформаційного агентства  «Медіапорт» Зураба Аласанії, Василь Климентьєв підтримує контакти з небагатьма журналістами.

http://www.telekritika.ua/news/2010-08-19/55158  

"Репортери" радять приділити увагу пошуку головного редактора

Міжнародна організація "Репортери без кордонів" закликає провести ретельне і прозоре розслідування зникнення головного редактора харківської газети Василя Климентьєва.

"Репортери" висловлюють надію, що влада надасть цьому випадку тої уваги, якої він заслуговує, і що Климентьєв незабаром знайдеться живий", - йдеться у повідомленні організації.

Газета "Новий стиль", яку він очолював, спеціалізується на викритті корупції, порушень місцевого уряду і соціальної несправедливості, і колеги Климентьєва вважають його зникнення пов’язаним з роботою.

Заступник головного редактора Петро Матвієнко сказав: "Василь часто пише про корумпованих чиновників, і це, ймовірно, причиною його зникнення".
Як відомо, головний редактор зник 11 серпня.

http://www.pravda.com.ua/news/2010/08/19/5315406/

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори