пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
29.10.2015 | Юрій Нужний
Правоохоронні органи

Харківських поліцейських тепер можна викликати через Інтернет

   

Харківські поліцейські започаткували власний Інтернет-сервіс, за допомогою якого можна оперативно повідомити про правопорушення та отримати довідку про несудимість.

Як повідомляє медіа група «Об’єктив», залишити таке повідомлення на сайті https://police.kh.ua/ нескладно, процес займе всього пару хвилин. Для цього потрібно вибрати вид злочину, дату і місце інциденту. Система також вимагатиме повне ім’я очевидця і номер його телефону. Відправивши повідомлення, залишиться лише чекати прибуття правоохоронців.

У жителів Харкова даний сервіс вже користується популярністю – лише за перший день роботи його відвідали більше 20 000 чоловік.

За словами начальник управління інформаційно-аналітичного забезпечення ГУМВС України в Харківській області Дмитра Узлова, на сайті присутній інструментарій, інтуїтивно зрозумілий, який дозволяє бачити всю криміногенну обстановку в регіоні. Крім того, там існує ряд можливостей, які дозволяють бачити місця концентрації криміногенних подій. Є також велика кількість довідкової інформації. Також на сайті можна отримати відомості про дільничних інспекторів й розташування відділень міліції.

Самі ж патрульні поліцейські вірять, що такий Інтернет-сервіс може в рази поліпшити взаємодію правоохоронців з харків’янами.

До речі, вже наприкінці листопада 2015 року кількість харківських копів збільшиться на третину. Зараз майбутні патрульні проходять останній етап навчання і готуються до іспитів. Через місяць на вулиці Харкова вийдуть 337 нових патрульних.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль