MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Свободу Олегу Орлову!Свободу Олегу Орлову! Політика надання грошової або гуманітарної допомоги жертвам воєнних злочинів Відсутність правового поля і міжнародного контролю — що відбувається в російському полоні з українськими цивільними?Правила обробки і захисту персональних даних у базах даних, володільцем якої є громадська організація «Харківська правозахисна група»Декларація етичних засад Харківської правозахисної групиРосія має надати докази того, що український журналіст живий, — ‘Репортери без кордонів’ шукають Дмитра Хилюка‘Я ні про що не жалкую і ні в чому не каюсь’ — в РФ правозахисника засудили до двох з половиною років колоніїУряд запровадить тимчасове посвідчення громадянина України Катування священників, знищення храмівОбіцяв повернути з полону та розшукати зниклих безвісти оборонцівПропутінські заклики та війна проти українського збіжжяСім місяців під землею та півстоліття на повернення викрадених дітей — підсумки тижня Чем занимается и кому нужен военный капеллан? Понад 113 тисяч воєнних злочинів від початку повномасштабного вторгнення РФ‘Почти вся моя семья погибла’Два роки повномасштабної російсько-української війни: Харківська областьКомпенсації за пошкоджені ворогом автівки — до ВР подали законопроєктСтроковиків демобілізують — депутати ухвалили законЯк звільняти цивільних заручників? Анонс круглого столу

Учасники протесту з Білорусі в Україні

12.04.2006    джерело: www.maidan.org.ua
Ми можемо змінити ситуацію:

КГБ і міліція Білорусі почали відкривати кримінальні справи для довгострокової посадки учасників березневого протесту в Мінську.

Деякі з тих на кого завели справи (кілька осіб, що мали паспорт) вже втікли до України, поки не знайдуть роботу або не поступлять на навчання в Польщі або Чехії або де-інде.

Ситуація така: Грошей нема. Міжнародної допомоги нема.

Є де жити до четверга, а там хто зна.

Ми можемо змінити ситуацію:

http://maidan.org.ua/donate/

Якщо в вас є лишня квартира в Києві на місяць безкоштовно, будемо вдячні. Якщо буде допомога, вони теж будуть вдячні. Якщо не буде, то буде погано. Дякуємо Роману Шарпу з Вільного Форума Майдану за запропоноване місце проживання для друзів у Києві.

ТЕЛ 050-352-5815

 Поділитися