MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Польщі оприлюднять списки агентів комуністичних спецслужб

23.07.2006    джерело: www.korespondent.net
Відповідно до нового закону, роботодавець одержує право розірвати трудову угоду з працівником, якщо факт його співпраці в минулому з комуністичними спецслужбами буде офіційно підтверджений

22 Липня 2006  Польський сейм прийняв закон, відповідно до якого в Польщі будуть опубліковані списки агентів комуністичних спецслужб.

Через три місяці після набрання чинності нового закону про люстрацію Інститут національної пам’яті Польщі буде зобов’язаний опублікувати список всіх наявних в архівах агентів комуністичних спецслужб.

Як повідомляє з Варшави "Радіо Свобода", проти цього виступили тільки депутати-посткомуністи. "Що ж це буде? Жодної презумпції невинності. Як людина зможе захищатися після того, як її ім’я вже буде опубліковано! ", - заявив Ришард Каліш з Союзу лівих демократів.

Відповідно до закону, роботодавець одержує право розірвати трудову угоду з працівником, якщо факт його співпраці в минулому з комуністичними спецслужбами буде офіційно підтверджений. Крім того, значно розширюється перелік посад, вступаючи на котрі необхідно буде заповнювати так звану люстраційну заяву - тепер це повинні будуть робити, серед інших, також представники органів самоврядування, дипломати, викладачі вузів, журналісти, нотаріуси.

Кореспондент.net  (за матеріалами NEWSru.com)

 Поділитися