MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Международная амнистия взяла под защиту блоггеровВ Україні ухвалили перший вирок за депортацію кримчанина Росія вивезла понад 19,5 тисяч українських дітей Російські спецслужби залучають українських дітей до фейкових мінувань — СБУВербування до армії та затримання без обвинувачень: РФ продовжує вчиняти воєнні злочиниОрдер для Путіна: що кажуть експерти та чи врятує Президента РФ міжнародний імунітет?Катували електрострумом й називали це ‘дзвінком Путіну’Звіт за результатами моніторингового візиту до ДУ ‘Івано-Франківська установа виконання покарань (№12)’Гутаперчева пам’ять ‘Імовірність притягти до відповідальності Росію зросте після її поразки’. Інтерв’ю Євгена Захарова ‘Детектору медіа’Митці не/повертаються: Мінкульт вимагатиме дані про військовий облік для виїзду за кордонЗвіт за результатами моніторингового візиту до ДУ ‘Закарпатська установа виконання покарань (№9)’‘Ми маємо діяти’, — гендиректор МАГАТЕ Моніторинговий візит до Львівської багатопрофільної лікарні №19 ДУ ЦОЗ ДКВС УкраїниПомерти людиною (оновлено)Звіт за результатами моніторингового візиту до ДУ ‘Львівська установа виконання покарань (№19)’Звіт за результатами моніторингового візиту до ДУ ‘Луцький слідчий ізолятор’Неостаточні цифри: лише у Бучанському районі військові РФ скоїли понад 9000 воєнних злочинів В окупованому Криму українського офіцера Олексія Кисельова засудили до 8,5 років позбавлення волі Уряд РФ координує вивезення українських дітей — Conflict Observatory

Пентагон збирається контролювати Iнтернет

31.10.2006    джерело: www.rbc.ua

Пентагон має намір узяти під контроль Інтернет-блоги. Цим займатиметься новий підрозділ у зв’язках з громадськістю, у завдання якого входить інформаційно-пропагандистське забезпечення війни в Іраку та інших подій, що викликають підвищений суспільний інтерес.

Основні зусилля створюваного підрозділу будуть спрямовані на боротьбу з "неточним" висвітленням подій в засобах масової інформації. Згідно заяві Міністерства оборони США, особлива увага в роботі відділу буде приділятися Інтернету, та Інтернет-блогам - зокрема. Відділ відстежуватиме інформацію цілодобово; до його роботи планується залучати відомих політиків і лобістів, які почнуть виступати в радіо - і телеефірі , передає Бі-Бі-Сі.

За допомогою нового відділу американські військові хочуть покласти край засиллю антиамериканської пропаганди в Інтернеті. За словами міністра оборони Дональда Рамсфелда, це необхідно, поки американська армія у сфері інформаційно-ідейного забезпечення своїх операцій справляється на "двійку з плюсом". Раніше він вже визнавав, що "Аль-Кайеда" та інші екстремістські угрупування ісламізму ефективніше використовують ЗМІ для ведення пропаганди, ніж США. Як підкреслив тоді глава міністерства оборони США, перевагою екстремістських угрупувань в інформаційній війні є їх мобільність і оперативність, тоді як американська бюрократична машина ще далеко не повністю опанувала сучасні інформаційні технології.
 Поділитися