MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Пентагон збирається контролювати Iнтернет

31.10.2006    джерело: www.rbc.ua
Основні зусилля створюваного підрозділу будуть спрямовані на боротьбу з "неточним" висвітленням подій в засобах масової інформації

Пентагон має намір узяти під контроль Інтернет-блоги. Цим займатиметься новий підрозділ у зв’язках з громадськістю, у завдання якого входить інформаційно-пропагандистське забезпечення війни в Іраку та інших подій, що викликають підвищений суспільний інтерес.

Основні зусилля створюваного підрозділу будуть спрямовані на боротьбу з "неточним" висвітленням подій в засобах масової інформації. Згідно заяві Міністерства оборони США, особлива увага в роботі відділу буде приділятися Інтернету, та Інтернет-блогам - зокрема. Відділ відстежуватиме інформацію цілодобово; до його роботи планується залучати відомих політиків і лобістів, які почнуть виступати в радіо - і телеефірі , передає Бі-Бі-Сі.

За допомогою нового відділу американські військові хочуть покласти край засиллю антиамериканської пропаганди в Інтернеті. За словами міністра оборони Дональда Рамсфелда, це необхідно, поки американська армія у сфері інформаційно-ідейного забезпечення своїх операцій справляється на "двійку з плюсом". Раніше він вже визнавав, що "Аль-Кайеда" та інші екстремістські угрупування ісламізму ефективніше використовують ЗМІ для ведення пропаганди, ніж США. Як підкреслив тоді глава міністерства оборони США, перевагою екстремістських угрупувань в інформаційній війні є їх мобільність і оперативність, тоді як американська бюрократична машина ще далеко не повністю опанувала сучасні інформаційні технології.
 Поділитися