MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Ніколаєнко: Причетні до залучення школярів у мітингах коаліції покарані

22.05.2007    джерело: www.5tv.com.ua
Утім, міністр зазначив: розмови про масове залучення школярів у мітингах «перебільшені».

Причетні до залучення школярів у мітингах коаліції - вже покарані. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив міністр освіти та науки Станіслав Ніколаєнко. За його словами, в усіх областях, де були подібні випадки, вже провели службові розслідування та знайшли винних.
Утім, міністр зазначив: розмови про масове залучення школярів у мітингах перебільшені. А випадок у чигиринській школі в Черкаській області, де голова батьківського комітету організував поїздку школярів на мітинг коаліції, вважає спланованою акцією опонентів.

Станіслав Ніколаєнко, міністр освіти і науки: "Те, що вона готувалася, те, що туди заряджалися кореспонденти на показ це абсолютно мені зрозуміло. Я вам хочу сказати - відповідний наказ по чигиринському районному відділенню освіти виданий, притягнуті до відповідальності винуватці."

 Поділитися