MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Чигиринська загадкаОмбудсмен вивчає інформацію про незаконне залучення школярів до політичних акційВідкритий лист Уповноваженому ВРУ з прав людини Н.І.КарпачовійДіти на МайданіДорослі й діти у російській неволі. Підсумки тижня‘Я не звик до того, що у храмі 4 труни з бійцями’, — священник Віктор МаринчакВікторія Івлєва: ‘Я б ніколи не стала захищати Росію’Без мови немає України Таке враження, що Господь повідводив людей ‘Ходили якісь озброєні люди в камуфляжі’Допомога на мільйони. Волонтерська діяльність Харківської правозахисної групи у 2022 році‘Коли бомбила авіація, наш будинок підстрибував’‘Вірю, що скоро закінчиться війна та все буде добре’ Залишатися людиною за нелюдських умов Церковне підпілля, рух ‘Атеш’, неприязнь до вобли — дайджест російських протестівМешканець Маріуполя: ‘У мене одногрупник вийшов із будинку і снайпер зніс йому голову’‘У дідовій хаті — у стелі ракета’: російська армія майже знищила село Залиман на Харківщині‘В силах зупинити цю війну’— дайджест російських протестівВовчанський агрегатний завод: російська катівня за чеченськими лекалами‘Ти спілкуєшся із сусідами ввечері, а на ранок немає навіть їхніх тіл’, — маріуполька, що виїхала з міста у травні

Ніколаєнко: Причетні до залучення школярів у мітингах коаліції покарані

22.05.2007    джерело: www.5tv.com.ua
Утім, міністр зазначив: розмови про масове залучення школярів у мітингах «перебільшені».

Причетні до залучення школярів у мітингах коаліції - вже покарані. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив міністр освіти та науки Станіслав Ніколаєнко. За його словами, в усіх областях, де були подібні випадки, вже провели службові розслідування та знайшли винних.
Утім, міністр зазначив: розмови про масове залучення школярів у мітингах перебільшені. А випадок у чигиринській школі в Черкаській області, де голова батьківського комітету організував поїздку школярів на мітинг коаліції, вважає спланованою акцією опонентів.

Станіслав Ніколаєнко, міністр освіти і науки: "Те, що вона готувалася, те, що туди заряджалися кореспонденти на показ це абсолютно мені зрозуміло. Я вам хочу сказати - відповідний наказ по чигиринському районному відділенню освіти виданий, притягнуті до відповідальності винуватці."

 Поділитися