MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Пам’ять жертв Голодомору вшанують 33-годинним голодуванням в Тернополі

22.11.2007    джерело: www.newsru.ua
Вперше акцію "Сопричастя" на згадку про жертв Голодомору провели в 2003 році члени СУМ Австралії і члени Тернопільської міської організації СУМ

У Тернополі пам’ять жертв Голодомору вшанують 33-годинним голодуванням, передає УНІАН .

Як повідомив інформаційний референт Союзу української молоді Юрій Заруцький, таку акцію його організація в листопаді проводить вже четвертий рік поспіль.

"Кожен, хто бере в ній участь, добровільно зобов’язується не вживати ніякої їжі з 7 годин 23 листопада до 16 годин 24 листопада. Це буде своєрідною особистою жертвою кожного з нас на помин душі померлих з голоду в 1932-33 роках", - сказав Юрій Заруцький.

За його словами, до участі в цій акції запрошуються виключно особи, які досягли 18-річного віку і не мають медичних протипоказань.

Вперше акцію "Сопричастя" на згадку про жертв Голодомору провели в 2003 році члени СУМ Австралії і члени Тернопільської міської організації СУМ.

Минулого року до участі в акції "Сопричастя" залучилися не лише громадяни України, але і представники Грузії, Великобританії, Словаччини.

 Поділитися