MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Одеська міліція відповідатиме за вибивання свідчень

18.12.2008    джерело: human-rights.unian.net

Прокурор Одеської області порушив кримінальну справу за фактом нанесення тілесних ушкоджень підслідному громадянину в одному з райвідділів МВС Одеси.

Про це повідомили УНІАН у прес-службі облпрокуратури, уточнивши, що «справа розслідується за ознаками ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України - перевищення влади і службових повноважень, яке супроводжується насильством».

Дослідчою перевіркою, зокрема, встановлено, що «вказаний громадянин обвинувачувався у скоєнні умисного вбивства жінки, у якої він в 2004 році орендував квартиру. У ході проведення оперативних заходів, з метою отримання від підозрюваного зізнання у скоєнні вбивства, співробітники міліції застосували до нього недозволені методи слідства, нанісши тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості, що підтверджено висновками судмедекспертізи».

Пізніше підозрюваний у вбивстві громадянин був виправданий судами усіх інстанцій аж до Верховного Суду України.

Прокуратура встановлює причетність підозрюваних співробітників міліції до інших випадків перевищення влади.

 Поділитися