MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Заява Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда – Україна» з приводу законопроекту 7390, зареєстрованого 19 листопада 2010 року «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо охорони дитини)»Минюст предлагает усилить ответственность за сексуальную эксплуатацию детейДіти: «непристойні пропозиції» у цифрахВРУ ухвалила закон щодо протидії розповсюдженню дитячої порнографіїІнтернет Асоціація України критикує законопроект щодо протидії розповсюдження дитячої порнографіїВерховна Рада прийняла за основу законопроект щодо протидії розповсюдженню дитячої порнографіїЄвропа допомагає захистити українських дітей від сексуальних злочинівПіди туди, не знаю куди, та заборони усеПрезидент підписав порнозаконКарась Галерея та УГСПЛ розпочали акцію-протест «Упорно»

Дитяча інтернет-порнографія з Росії «переїжджає» до України

08.12.2010    джерело: www.dw-world.de

Близько 18% серверів, де «викладається» дитяча порнографія є нині на українській території. Їхня кількість збільшується відтоді, як Росія почала жорсткіше боротися з кіберзлочинністю, кажуть захисники прав дітей.

Дитяча порнографія в є одним з найчастіших пошукових запитів в інтернеті. Близько 25-35% порнографічних матеріалів, де використовуються діти, походить з колишніх країн СРСР, зокрема Росії, Білорусі та Молдови, розповіла Deutsche Welle представник міжнародної організації ECPAT ( End Child Prostitution Child Pornography & Trafficking of Children for Sexual Purposes) в країнах СНД Ольга Шведова.

Американці цікавляться слов’янською «полуничкою»

За її словами, найбільшими замовниками «слов’янського» дитячого порно в інтернеті є американці та західні європейці. «У них попит на білих дітей. Чим жорстокіша дитяча порнографія, тим вона дорожча. То хто це може оплатити? Представники з багатих країн, які мають доступ до інтернету і гроші», - каже Шведова. Вона зауважує, що все починається з простого спілкування в інтернеті, а потім доходить і до сексуальної експлуатації дітей і схиляння їх до суїциду.

Росія бореться краще

Ольга Шведова наголосила, що в Україні є закони, аби запобігти поширенню дитячої порнографії в інтернеті, але часто вони просто не виконуються. Разом з тим представниця міжнародної правозахисної організації наголосила, що в українському міністерстві внутрішніх справ з’явився ефективний відділ боротьби з кіберзлочинністю, зокрема і дитячою інтернет-порнографією, однак цей орган в Україні працює не так давно і не встигає відслідковувати всі злочини в інтернеті. В Росії ця робота налагоджена чіткіше і справніше, додала Шведова, тому злочинці дедалі частіше «перебираються» в Україну.

Лілія Гришко

 Поділитися