MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

На Харківщині відкрилася мережа пунктів допомоги вимушеним переселенцям

27.07.2015   
Юрій Нужний
У Харківській області розпочав свою роботу проект допомоги переселенцям із зони АТО «Станція Регіон».

У Харківській області розпочав свою роботу проект допомоги переселенцям із зони АТО «Станція Регіон».

У рамках проекту переселенці, що поживають на території області, зможуть отримати допомогу в 5 пунктах – у містах Чугуїв, Ізюм, Барвінкове, Балаклія, Куп’янськ (в районі Куп’янськ-Вузловий), а також, звісно, на базі «Станції Харків».

У цих пунктах внутрішньо переміщеним особам надаватиметься правова, інформаційна, консультативна та психологічна допомога.

Крім того, мобільні групи волонтерів допомагатимуть переселенцям, які проживають у найвіддаленіших куточках регіону.

«Також ми ні в якому разі не відмовляємося від гуманітарного напрямку, тому що в районах це дійсно важливо. На жаль, гуманітарний напрямок не є частиною проекту, тому будемо шукати додаткові ресурси, звертатися до громадян, міжнародних фондів», – зазначила керівник проекту Аліса Веневцева.

У всіх пунктах буде загальна інформаційна база обліку переселенців, що звернулися.

«Станція Регіон» є спільним проектом волонтерської ініціативи «Станція Харків» та УВКБ ООН – Агентства ООН у справах біженців.

Телефон «гарячої лінії» «Станції Харків»: (066) 694-96-78.

Відзначимо, на Харківщині тільки офіційно зареєстрованих переселенців – близько 180 тисяч. А за неофіційними оцінками, їх близько 300 тисяч чоловік.

Фото Юрія Чумака

 Поділитися