MENU

Подібні статті

Григоренко чи Жуков – чергове судове рішення щодо харківського проспектуУвага! Закінчується прийом заявок на участь у Школі з прав людини для харків"янОнлайн-презентація харківського маршруту «Права людини та де їх шукати» – 24 вересня о 19:00ХарківПрайд: вакцинація від дискримінаціїОголошується конкурс на участь у XXХ Школі з прав людини для харків’ян – активістів правозахисних організацій Онкохворого в"язня харківської колонії не лікуютьУвага! Закінчується прийом заявок на участь у ХХІХ Харківській школі з прав людиниНа Харківському муралі про рівність з’явився гомофобний написУ Харківському СІЗО вбито засудженогоОголошується конкурс на участь у XХIX Харківській школі з прав людини для активістів українських правозахисних організаційУвага! Закінчується прийом заявок на участь у Харківській школі з прав людиниОголошується конкурс на участь у XXVIІІ Харківській школі з прав людиниУвага! Закінчується прийом заявок на участь у XXVIІ Школі з прав людини для харків’янОголошується конкурс на участь у XXVIІ Школі з прав людини для харків’ян – активістів правозахисних організаційЗакінчується прийом заявок на участь у XXVI Харківській школі з прав людини для активістів українських правозахисних організацій (оффлайн!)Харків: російська мова втратила статус регіональноїМоніторинговий візит до ДУ «Харківська виправна колонія № 43»Новий Інтернет-ресурс Харківської правозахисної групи‘Мені огидна така служба’: інтерв’ю з ексохоронцем харківського парку, де б’ють людейГромадянин Ізраїлю заявляє про побиття охороною харківського саду Шевченка. Це третє побиття за рік

Один з найновіших міських сміттєвих полігонів знаходиться в балці Криський Яр

24.03.2019
Влад Боднар

Сьогодні піде мова про сміттєвий полігон колишньої столиці України – міста Харкова. Розміщення та захоронення твердих побутових відходів (ТПВ) IV класу небезпеки, утворених на території міста Харкова, здійснюються на Дергачівському полігоні ТПВ, який розташований в балці Криський Яр Дергачівського району Харківської області.

Дергачівський полігон ТПВ діє з 2005 року та складається з двох черг. І черга Дергачівського полігону ТПВ експлуатувалась з 2005 року по 2012 рік. ІІ черга Дергачівського полігону ТПВ у 2009 році була разбита на два пускові комплекси. Перший пусковий комплекс ІІ черги Дергачівського полігону ТПВ експлуатувався з 2012 року по 2015 рік. У 2015 році був введений в експлуатацію другий пусковий комплекс ІІ черги Дергачівського полігону ТПВ.

Створення системи роздільного збору побутових відходів передбачає не лише встановлення контейнерів для збору ресурсно-цінних компонентів, але і створення потужностей по сортуванню відходів і їх підготовці до переробки. У 2018 році у місті Харкові окремо збиралися відходи із поліетилену. Об’єм складає 41,9 тисяч метрів кубічних.

Сортування ТПВ планується здійснювати на комплексі з переробки твердих побутових відходів з системою, збору, утилізації полігонного газу та виробництва електроенергії в місті Дергачі Харківської області.

Коли Харківська Правозахисна Група отримує інформацію про екологічний вплив сміттєзвалища на навколишнє середовище, ми одразу вас сповістимо.

 

 Поділитися