MENU

Подібні статті

Оголошується конкурс на участь у XXVIІ Школі з прав людини для харків’ян – активістів правозахисних організаційОголошується конкурс на участь у XXVI Харківській школі з прав людини для активістів українських правозахисних організацій (оффлайн!)Харків: російська мова втратила статус регіональноїМоніторинговий візит до ДУ «Харківська виправна колонія № 43»Новий Інтернет-ресурс Харківської правозахисної групи‘Мені огидна така служба’: інтерв’ю з ексохоронцем харківського парку, де б’ють людейГромадянин Ізраїлю заявляє про побиття охороною харківського саду Шевченка. Це третє побиття за рікПрава людини, молодь та інклюзія: про поступ XVII Мандрівного Docudays UA на ХарківщиніНа Харківщині стартує XVІI Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAЗвільнення за хворобою (Харківська область)Як на Харківщині протидіють торгівлі людьмиХарківське «одоробло» – справу знову розгляне судУ Харкові завершився тиждень ХарківПрайдуУ побитого за участю охорони харківського парку студента виявили внутрішній перелом та забоїНові деталі про побиття двох студентів у харківському парку‘Ми не розуміли, що відбувається’, — студенти, імовірно побиті охороною харківського паркуРезюме моніторингу доступності виборчих дільниць у Харківській областіПротидія торгівлі людьми на Харківщині в умовах адміністративно-територіальної реформиПсихологічний стартап харківських студентів залучив майже мільйон гривень інвестицій, перемігши у двох конкурсахХарківська міськрада програла суд про перейменування проспекту Григоренка

Один з найновіших міських сміттєвих полігонів знаходиться в балці Криський Яр

24.03.2019
Влад Боднар

Сьогодні піде мова про сміттєвий полігон колишньої столиці України – міста Харкова. Розміщення та захоронення твердих побутових відходів (ТПВ) IV класу небезпеки, утворених на території міста Харкова, здійснюються на Дергачівському полігоні ТПВ, який розташований в балці Криський Яр Дергачівського району Харківської області.

Дергачівський полігон ТПВ діє з 2005 року та складається з двох черг. І черга Дергачівського полігону ТПВ експлуатувалась з 2005 року по 2012 рік. ІІ черга Дергачівського полігону ТПВ у 2009 році була разбита на два пускові комплекси. Перший пусковий комплекс ІІ черги Дергачівського полігону ТПВ експлуатувався з 2012 року по 2015 рік. У 2015 році був введений в експлуатацію другий пусковий комплекс ІІ черги Дергачівського полігону ТПВ.

Створення системи роздільного збору побутових відходів передбачає не лише встановлення контейнерів для збору ресурсно-цінних компонентів, але і створення потужностей по сортуванню відходів і їх підготовці до переробки. У 2018 році у місті Харкові окремо збиралися відходи із поліетилену. Об’єм складає 41,9 тисяч метрів кубічних.

Сортування ТПВ планується здійснювати на комплексі з переробки твердих побутових відходів з системою, збору, утилізації полігонного газу та виробництва електроенергії в місті Дергачі Харківської області.

Коли Харківська Правозахисна Група отримує інформацію про екологічний вплив сміттєзвалища на навколишнє середовище, ми одразу вас сповістимо.

 

 Поділитися