MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Онлайн-презентація «Гідність людини і шлях Льва Копєлєва»

01.09.2021   

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в онлайн-презентації «Гідність людини і шлях Льва Копєлєва», яку проведе Харківська правозахисна група спільно з видавництвом «Права людини» та Українським ПЕН 7 вересня о 18:00 за київським часом. Презентуватиметься книга «Лев Копєлєв, гуманіст і космополіт» – біографія Льва Копєлєва, видана в Харкові видавництвом «Права людини» українською мовою в перекладі з німецької. Автор книги – швейцарський журналіст і письменник Райнгард Майер, він потоваришував з Копєлєвим, коли працював московським кореспондентом швейцарської газети «Neue Zürcher Zeitung» в 70-ті роки минулого століття. Згодом він багато співпрацював з Копєлєвим у Німеччині. Переклад виконаний Ігорем Андрущенком.

У презентації візьмуть участь Райнгард Майер, члени сім’ї Копєлєвих-Орлових: дочки Марія Орлова, Світлана Іванова, зять Копєлєва Павло Литвинов і інші, а також члени Форуму Копєлєва, зокрема, Фріц Пляйтген, Марія Классен, Андреас Умланд і інші, Ігор Андрущенко, Євген Захаров, Елеонора Соловей, Андрій Портнов, Леонід Фінберг, Олександр Щерба та інші. Мови презентації – українська і російська.

Модератор – філософ Костянтин Сігов, викладач Києво-Могилянської академії і директор видавництва «Дух і Літера». Презентація відбудеться в контексті міжнародної конференції «Гідність іншого: шляхи та обрії».

Для участі в презентації просимо зареєструватися: https://forms.gle/jaW6rporbFjcj5Un9

Кожен зареєстрований отримає посилання на zoom-конференцію.

 Поділитися