MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

У Москві оштрафували активістку за плакат ‘Фашизм не пройде’, бо він ‘дискредитує російську армію’

24.03.2022   
Денис Волоха

Демонстрація плакату, на думку московського суду, є закликом до перешкоджання діям російської армії.

У Москві Тверський расонний суд оштрафував протестувальницю Анну Кречетову за демонстрацію плаката з написом «Фашизм не пройде».

Фрагмент рішення суду наводить ОВД-Інфо. Згідно з ним, зміст плакату «явно виражений негативним ставлення до збройних сил Російської Федерації».

Крім цього, суд вважає, що демонстрацією плаката «Фашизм не пройде» протестувальниця здійснила публічний заклик до перешкоджання використання армії Росії для «захисту інтересів РФ» та «підтримки міжнародного миру».

Кречетову оштафували на 50 тисяч рублів.

Раніше ми писали, що головред російської «Нової газети» Дмитро Муратов продає свою Нобелівську медаль для підтримки українських біженців.

20-го березня члена правління Міжнародного Меморіалу Олега Орлова затримали в Москві за демонстрацію плаката «Навіжений Путін штовхає світ до ядерної війни!»

Ще раніше поліцейські затримали москвичку з плакатом «Два слова», після чого ж одразу затримали іншу жінку, яка, як видається, хотіла висловитися на підтримку дій російської армії.

 Поділитися