MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Кілька десятків псковських десантників відмовилися їхати в Україну12 бійців Росгвардії з краснодарського ОМОНу відмовилися їхати в УкраїнуГУМАНІТАРНИЙ МАНІФЕСТ російських правозахисниківУ Москві оштрафували активістку за плакат ‘Фашизм не пройде’, бо він ‘дискредитує російську армію’«Навіжений Путін штовхає світ до ядерної війни!»РФ: Адвокатку Марію Ейсмонт затримали за одиночний пікетРФ: Держдума ухвалила закон про ув’язнення на 15 років за правду про війну в УкраїніРФ: У багатьох містах – антивоєнні протестиРФ: Правозахисники вимагають вивозу тіл загиблих військовослужбовців з УкраїниВІЙНАУ рф горять військкоматиВнутрішня боротьба зі «ZЛОм»: дайджест російських протестівФраза «Христос за мир» дискредитує російську армію – дайджест російських протестів«Цинк наш» – дайджест російських протестів «Вимкни ТБ – увімкни МОЗОК» – дайджест російських протестів«Воюйте з бідністю, а не з Україною!» – дайджест російських протестів«Нам не відмитися від крові» – дайджест російських протестів Від репостів до палаючих військкоматів – дайджест російських протестів«Наш день незалежності стане днем ​​незалежності від імперських амбіцій» – дайджест російських протестів«Ой у лузі червона калина» лунала в центрі Москви – дайджест російських протестів

Conflict Intelligence Team: до 40% російських контрактників відмовляються повертатися на поле бою

14.04.2022   
ХПГ-інформ
Такі цифри навів засновник Conflict Intelligence Team Руслан Левієв в ефірі «Настоящего времени».

Фото: УНІАН

Він зазначив, що відмови від подальшої служби стають у рф системним явищем. Вони є практично у кожному з'єднанні, яке повернули з України. За оцінками СІТ, від 20 до 40% контрактників, яких вивели з території України та готують знову перебросити на поле бою, відмовляються виконувати наказ. 

На разі жодного з «відмовників» не притягнули до кримінальної відповідальності, зазначив Руслан Левієв.

Раніше про те, що російські військові масово відмовляються їхати в Україну, заявляв Голова правозахисної групи «Агора» Павло Чиков.  По правову допомогу до організації вже звернулися військовослужбовці та росгвардійці із 17 російських міст. 

Як ми повідомляли, близько 60 псковських десантників відмовилися від участі у бойових діях на території України. Деяким військовослужбовцям погрожують кримінальним переслідуванням.

Наприкінці березня  бійці краснодарського ОМОНу відмовилися виконати наказ командира загону про перетин кордону РФ і подальше прямування на територію України.


Після звільнення Київської області світ дізнався про численні воєнні злочини, скоєні російськими військовими під час окупації, серед них — убивства, згвалтування, катування мирних мешканців.

За інформацією української розвідки, командування російської армії поспішає без ротації перекинути частини, які були задіяні у цих злочинах, на найбільш складні ділянки фронту — щоб позбутися злочинців та ймовірних свідків. Йдеться, зокрема, про 64-ту мотострілецьку бригаду 35-тої загальновійськової армії рф.

 Поділитися