MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Засновники ініціативи ‘Трибунал для Путіна’ обговорили з Генпрокурором співпрацю щодо фіксації воєнних злочинівУ комісії ООН розповіли про попередні результати роботи: російські збройні сили відповідальні ‘за переважну більшість виявлених порушень’Європарламент проголосував за створення спеціального трибуналу щодо розслідування злочину агресії‘Нам навіть не дали попрощатися’: 12-річний Олександр розповів свою історію війниСБУ встановила особу ватажка кадирівців, який керував ‘каральними рейдами’ на ЛуганщиніУ Мелітополі окупаційна влада залишила літніх людей без жодної допомоги, заборонивши останній благодійний фондРосійська ракета вбила 46 людей — остання інформація про терористичну атаку РФ у Дніпрі (оновлено)У світі все гучніше говорять про те, що агресії Росії проти України немає жодних виправданьРосійські спецслужби збирають персональні дані військовополонених та їхніх ріднихВід початку 2023 року Росія могла вивезти 2000 дітей з України, — посол США при ОБСЄ Майкл Карпентер

У Росії заблокували сайт ініціативи ‘Трибунал для Путіна’

20.04.2023   
Денис Волоха
Сайт про воєнні злочини в Україні на семи мовах, створений Харківською правозахисною групою, заблокований у Росії від 18-го квітня.

Depositphotos [internet censored censorship інтернет цензура роскомнадзор]

Depositphotos

У четвер 19-го квітня стало відомо, що російська цензура заблокувала сайт t4pua.org на всіх доменах. Про це повідомив проєкт “Роскомсвобода”, вказавши, що інформація до реєстру заблокованих сайтів внесена “невідомим відомством”. Зазвичай блокуванням сайтів у Росії займається інтернет-цензор Роскомнадзор.

Ініціатива “Трибунал для Путіна” або T4P була створена у березні минулого року для документування злочинів, які вчиняє російська армія та її сателіти в Україні. З того часу у базу даних ініціативи було внесено понад 37 000 кейсів, які підпадають під воєнні злочини.

Засновниками ініціативи виступили три найбільші українські правозахисні організації, дві з яких у подальшому отримали Нобелівську премію миру 2022: Центр громадянських свобод, Харківська правозахисна група і Українська Гельсінська спілка з прав людини.

Сайт ініціативи у стислі терміни розробила Харківська правозахисна група для поширення результатів роботи T4P для найширшої авдиторії: сім мовних версій сайту означають, що інформація про злочини Росії на українській землі може бути почута майже у кожному куточку планети. Крім цього, на сайті є інтерактивний інструмент для перегляду статистики воєнних злочинів безпосередньо з бази даних T4P, а також публікуються особисті історії війни українців.

Сайт Харківської правозахисної групи, своєю чергою, заблокований у Росії уже давно. Спершу його двічі обмежували за рішеннями судів, а згодом ресурс остаточно заблокував Роскомнадзор.

 Поділитися