MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Анонс: Голоси війни. Дискусія у ‘ЯМаріуполь. Київ’

24.08.2023   
У суботу 26 серпня ми чекаємо вас у центрі ‘ЯМаріуполь. Київ’. Будемо говорити про маріупольську трагедію з героями книги ‘Голоси війни. Маріуполь’, а також іншими мешканцями міста.

Презентація друкованої збірки запланована на 15-те червня у Харкові та на 19-те червня у Сумах. Ілюстрація: Марія Крикуненко / ХПГ [голоси війни маріуполь]

Маріуполь. Навесні 2022-го року ця назва стає відомою на весь світ. Саме тоді місто опиняється в блокаді російських військ. Уже за наступні кілька місяців росіяни практично повністю знищили Маріуполь, завдали катастрофічних руйнувань інфраструктурі та вбили щонайменше десятки тисяч мирних мешканців.

Харківська правозахисна група зібрала та надрукувала 24 історії маріупольок і маріупольців, що пережили пекло. Їхні історії увійшли до ілюстрованої збірки “Голоси війни. Маріуполь”, яку раніше презентували у Харкові, Сумах та Києві.

У суботу 26.08.2023 ми пропонуємо зібратися в центрі "ЯМаріуполь. Київ" на Антоновича, 39, щоб обговорити маріупольську трагедію не лише з героями книги, але й з іншими людьми, чиї особисті історії є не менш вражаючими.

Початок о 16:00. Будуть чай і смаколики.

На заході будуть:

  • Євген Сосновський, маріупольський фотограф, герой книжки та автор фотоілюстрацій
  • Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи
  • Андрій Діденко, координатор програм Харківської правозахисної групи, співавтор книги
  • Денис Волоха, укладач видання

Запрошуємо долучатися до дискусії всіх охочих.

 Поділитися